İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Hidrolik sektörü makine endüstrisinin paralelinde büyüyor

Türkiye’de hidrolik sektörünün makine endüstrisinin büyümesinin paralelinde özellikle 1980’li yıllarla birlikte gelişim sürecine girdiğini belirten Uysal Hidrolik Genel Müdürü Hasan Hüseyin Uysal, hidrolik sektörüne dair değerlendirmelerde bulundu.

Konya’da 1997 yılında faaliyetine başladıklarını belirten Uysal,”Türkiye geneli ve yurt dışında hizmet veriyoruz. Ürün kalitesi ve müşterilerine sunduğu teknik hizmette hızla gelişen bir başarı grafiğine sahibiz,  deneyimli ve profesyonel ekibimiz ile sektöründe son derece profesyonel ve kurumsal bir gelişim sürecini başarı ile sürdürüyoruz.”dedi.

“Uysal Hidrolik tüm çalışmalarında insan odaklı ve ona karşı sorumluluğu temel unsur olarak en başa koymaktadır” diyen Uysal, “Gerçekleştirdiğimiz yurt dışı hizmetleri ile  Uysal Hidrolik’in kalitesini ülke sınırlarının dışına taşımanın ve böylece ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmanın da haklı gururunu yaşıyoruz. Uysal Hidrolik başarısını ve marka adını tüm dünyada duyurarak artırmaya devam ediyor. Sektöründe yıllardır ham madde girişinden ürünün sevkine kadar, değişmez bir kalite anlayışı ve toplam kalite yönetimi felsefesi ile hareket ediyoruz. Gelişen teknoloji ve tüketim ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak kaliteden ve güvenden ödün vermeden daima daha iyi hizmet sunmak için gereken her türlü çalışmayı yapıyoruz.  Bu çalışmalar sonucunda firma marka gücünü ve kalitesini TüvCert, TSE, TSEK, CE ve ISO belgeleri ile taçlandırdı.” şeklinde konuştu.


Hasan Hüseyin Uysal

Uysal Hidrolik olarak teknolojik tüm gelişmeleri yakından takip ettiklerini belirten Uysal, “Firma temsilcilerimiz yurt içi ve yurt dışında kendi sektörlerinde düzenlenen fuarları izlediği gibi makine fuarlarını da ihmal etmiyor. Bunun sonucunda makine parkuruna son teknoloji makineler ile genişletiyoruz. Üretim hattına ileri teknoloji makineleri ekleyerek üretim kalitesini günden güne geliştiriyoruz. Müşterilerimiz ile birlikte kazanıyor ve iş ortaklıklarının, başarılarının artırmasına yardımcı oluyoruz. Kaliteye verdiği önem ve hassasiyetle bu günlere gelen Uysal Hidrolik, tüm planlamalarında tek bir duyguyla hareket etmekte ve faaliyetlerini sürdürmekte.”dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »