İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Defender ilk kez İstanbul’da sergilendi

DOF Robotics, 13-15 Şubat tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenen Uluslararası Eğlence-Etkinlik, Park-Rekreasyon Endüstrisi ve Hizmetleri Fuarı ATRAX’a katıldı. Yeni geliştirdiği ürünü Light of Hope DEFENDER’ı İstanbul’da ilk kez ziyaretçileriyle buluşturan DOF Robotics, fuarda ayrıca ödüllü ürünü Hurricane 360 VR’ı da sergiledi.

Marvel Studios, Universal Studios gibi markalar ile çalışan DOF Robotics, yerli yazılımla geliştirdiği yeni ürünü Light of Hope DEFENDER’ı bu kez Eğlence– Etkinlik, Park – Rekreasyon Endüstrisi ve Hizmetleri Fuarı ATRAX’da ziyaretçileriyle buluşturdu. 6 eksenli hareketli platform üzerine kurulu olan DEFENDER adlı oyun, VR gözlükler ile oynanacak ve oyuncular interaktif bir şekilde oyun içerisinde birbirini görüp yarışabilecekler. Eğlence sektörüne yeni bir heyecan daha  getirecek olan DOF Robotics yeni ürününü İstanbul’da ilk kez ziyaretçilerinin beğenisine sundu. Ayrıca CES 2019 İnovasyon Ödülü ve IAAPA Brass Ring Award ödüllü ürünü Hurricane 360 VR’da fuarda yerini aldı.

Sektörün önde gelenleri bir arada

Eğlence, park ve rekreasyon sektöründe fuar boşluğunu dolduran ATRAX, bu yıl sekizinci kez gerçekleştirildi. Eğlence endüstrisindeki son yenilikleri, teknolojileri, ürün ve projeleri sektör profesyonelleri ve yatırımcılarla buluşturan ATRAX, 13-15 Şubat tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilerine açtı. Uluslararası düzeyde oldukça kapsamlı bir organizasyon olan fuar, eğlence parklarından çocuk oyun gruplarına, jetonlu oyun makinelerinden tırmanma duvarı ekipmanlarına, hareket simülatörlerinden ses ışık sahne sistemlerine kadar son teknoloji inovasyon harikası ürün ve hizmetlere de ev sahipliği yapıyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »