İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

12’nci Kurumsal Sosyal Sorumluluk Zirvesi 9 Aralık’ta

İlginizi çekebilir

Türkiye’de topluma değer katan ve yenilikçi çözümler geliştiren sosyal sorumluluk uygulamalarını farklı sektörlerden paydaşlarla buluşturan Kurumsal Sosyal Sorumluluk Zirvesi’nin 12’ncisi bu yıl 9 Aralık’ta çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek.

“Değişimi Yönetmek: Belirsizlik Dönemlerinde Liderlik” temasıyla hayata geçirilecek zirve hakkında bilgi veren” Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği Başkanı Serdar Dinler, “Ekonomik refah artışı ve toplumların insana yakışır şartlarda yaşaması tüm paydaşların iş birliğini gerektiriyor. Küresel köy, endüstri 4.0, toplum 5.0, dijital dönüşüm, blockchain gibi her geçen gün bir yenisiyle karşılaştığımız kavramlara uyum sağlama ve norm yaratma konusunda ise özel sektör ve sivil toplumun bir adım öne çıkıyor. COVID-19’un yarattığı belirsizlik süreci de benzer bir değişimi ve uyum gerekliliğini beraberinde getiriyor” dedi.

‘Sürdürülebilirlik Projeleri’ne ödül

“Kurumlar bu duruma nasıl uyum sağlıyor?”, “Gelecek perspektifinde bizi neler bekliyor?” ve “Bireysel ve kurumsal olarak neler yapabiliriz?” sorularına yanıtlar aranacak KSS Zirvesi’nde 5 ana kategoride ve 17 hedefte kurumlarca hayata geçirilecek KSS projeleri de ödüllendirilecek.

Yıllar boyunca sayısız KSS projesine ve birçok değerli kuruma ev sahipliği yapan çevrimiçi KSS Zirvesi’ne katılım için www.ksszirvesi.org web sitesini ziyaret ederek kayıt yaptırmak yeterli.

Mission News Theme Compete Themes tarafından yapılmıştır.
Translate »